Архив новостей

Экофото и розпис экосумок

З нагоди Міжнародного дня охорони навколишнього середовища у межах соціального проекту «Мистецтво у Банку» СЕБ Банк відкриває екофотовиставку «Відкриті серця» Аліни Севастюк та Миколи Молдаванова, які активно займаються екологічними питаннями. Їхні роботи піднімають проблеми збереження довкілля, демонструють їх важливість та необхідність вирішення. Виставка проходить у Центральному відділенні СЕБ Банку (вул.Червоноармійська, 10, зал обслуговування юридичних осіб) з 31 травня по 30 червня.

Микола Молдаванов та Аліна Севастюк-Молдаванова – засновники програми «Відкриті серця». Куратор арт-проекту – Мирослава Макаревич. Перша виставка арт-проекту "Відкриті серця" відбулася в квітні 2010 року в галереї "Худграф".

Микола Молдаванов – член Національної спілки фотохудожників України, який багато подорожує Україною. Аліна Севастюк – директор програми „Відкриті серця”

(www.hearts.in.ua), голова робочої групи проекту ОБСЄ в Україні „Зелений пакет” (www.greenpack.in.ua).


СЕБ Банк ініціював нову акцію «СЕБ Банк за зелене!»

З нагоди міжнародного дня охорони навколишнього середовища 5 червня СЕБ Банк в рамках програми «Зелений світ СЕБ» ініціював ряд заходів присвячених соціально-екологічним питанням.

3 червня співробітники СЕБ Банку відвідали СОС дитяче містечко в м.Бровари (СОС Дитяче містечко – незалежна, неурядова, соціальна організація, яка працює на благо діток, що залишилися без батьківської опіки, захищаючи їхні права та інтереси і сприяючи їхньому розвитку) з метою висадки ялинок і туй спільно з компанією Microsoft та дітьми. Після висадки дерев, було проведено конкурс малюнку на асфальті, а потім проводилось нагородження переможців та влаштовано пікнік. Спільна праця, малювання, солодощі, повітряні кульки та фотографування зробили дітям свято!

4 червня у СЕБ Банку був оголошений «Днем без машин»: стоянка, яка належить СЕБ Банку, була огороджена зеленими стрічками і банером із закликом «СЕБ Банк за зелене! Приєднуйтесь до Дня охорони навколишнього середовища». Співробітники банку у цей день діставалися до роботи без власного авто. Також 4 червня біля Центрального відділення СЕБ Банку на вул.Червоноармійскій, 10 проходив майстер-клас з розпису еко-сумок для усіх бажаючих. Проводила майстер-клас художниця Евеліна Бекетова, чиї роботи знаходяться у приватних колекціях та багатьох країнах світу. Бажаючі мали можливість отримати еко-сумку та розписати її власноруч, перерахувавши будь-яку суму на рахунок СОС-дитячого містечка. Майстер-клас мав на меті привернути увагу громадськості до питань екології та соціальної відповідальності, їх важливості та необхідності змін.

Співробітники СЕБ Банку об’єдналися у спільній меті зробити світ кращим та зеленішим, а також показати гарний приклад для наслідування. Сподіваємось, «зелені» ідеї та екопоради, які ми розповсюджували 4 червня, стануть у нагоді, а ставлення до природи буде більш дбайливим.

Нагадуємо, що у Центральному відділенні СЕБ Банку з 31 травня по 30 червня триває екофотовиставка «Відкриті серця» Аліни Севастюк та Миколи Молдаванова.

Прес-анонси щодо наступних заходів СЕБ Банку Ви отримаєте згодом.


Пройдет Первая Благотворительная Акция «Чистый город»

http://www.chistiygorod.org.ua/

Цель которой — популяризация здравого отношения к окружающей среде, воспитание патриотического чувства за родной город, а самое главное — уборка парковых зон и склонов Днепра.

Много лет рекреационные зоны Киева засоряются и коммунальные предприятия не успевают справляться с этой нелегкой задачей.

Мы хотим помочь не только физически, но и взрастить мораль современной молодежи.

Именно поэтому мы приглашаем всех желающих. Приглашайте своих друзей и знакомых.

Насколько чистым будет город, зависит только от его жителей.

Ждем Вас 15 мая 2010 года 10:00 в следующих местах проведения Акции:
Виноградарский лес;
Оболонская набережная;
Парк Дружбы Народов.


Єкофестиваль «Стале життя» Одеса, 21 - 25 квітня 2010 року

Цим фестивалем буде розпочато громадську всеукраїнську кампанію з популяризації анти-споживацьких принципів повсякденного життя.

За допомогою інтерактивних заходів відвідувачі фестивалю пізнають та спробують зменшити свій вплив на стан екології.

Валерія Верведа
Verveda.valeriya@gmail.com111
8 093 480 10 30
Skype id: valeriya.verveda
www.StaleZhyttya.org.ua


ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ Green Rush

Проект Green Rush 2010 — це друга стадія екологічного проекту міжнародної молодіжної організації AIESEC. Проект направлений на підвищення екологічної свідомості та привернення уваги до проблем довкілля населення міста Києва.

Час реалізації проекту: квітень – червень 2010

Координатор з зовнішніх зв'язків
Царіпа Дмитро
Dima.tsaripa@aiesec.net
www.greenrush.org.ua

Більше дізнатися про AIESEC у Києві Ви можете на www.aiesec.kiev.ua

 У Всесвітній день серця 27 вересня 2009 року, в неділю, о 15.00-15:15 на Майдані Незалежності поряд з монументом Незалежності України, за ініціативою нового порталу Hearts.in.ua  відбувся танцювальний флешмоб і майстерня "Екоторба з серцем". Флешмоб і майстерня пройшли як частина всесвітньої низки заходів . Всесвітній день серця проходить одночасно у 100 країнах світу за ініціативою Всесвітньої федерації серця з 1999 року, останньої неділі вересня.

У флешмобі взяли участь Катерина Серебрянська з сином, журналісти, лікарі, 300 дітей і дорослих, було створено  20 екоторб охочими як з Києва, так і з інших міст. Серед учасників були гості з Китаю.
Як вважає учасниця флешмобу, керівник Центру психології танцю Світлана Ліпінська, " танцюючи, ми наповнюємо своє життя любов'ю, і відкриваємо один одному серце. Танок в колі єднає людей, і у спільному ритмі кожен відчуває того, хто танцює поруч. Коли ми дивимося в очі один одному, ми танцюємо серцем".

На флешмобі всі охочі танцювали і створювали екоторби із символічним серцем. Cоціальний проект "Відкрийте серця!" і портал Hearts.in.ua дякують ТОВ "Арніка" (www.eco-bags.com.ua). і  персонально Галині Беляєвій за дійову підтримку в проведенні майстерні "Екоторба з серцем". 

Дивитись відео цієї події>>


 

В Польше, нашими партнерами http://eco-bags.com.pl/ заключены договора на поставку джутовых сумок ECO-BAGS в следующие сетевые маркеты и гипермаркеты:

  • Metro Cash & Carry
  • Kaufland
  • Tesco
  • Zabka
  • Carbfour
  • Biedronka - на стадии переговоров

<< Назад

сайт создан компанией